Скелетоны у дворянстві

258

Сьогодні під лупою мого об’єктиву два «німця» китайського походження. Чи китайця з німецької родоводу — як буде завгодно. Зустрічайте пару годин Graf von Monte Wehro, графа і графиню ))
Почнемо з дами.

Модель Trient представляє з себе скелетон з металу з жовтим покриттям і прикрасами з брюликоподобных камінчиків (фионит, напевно). Виворіт ремінця виконана з шкіри, а ось зовнішня частина, схоже, зі шкірозамінника. Годинник немаленькі — діаметр корпусу 40 мм

Безпосередньо механізму відведена лише центральна частина внутрішнього простору корпусу — він схований в прямокутний короб, за межі якого виступають лише заводна пружина і маховик балансу.

Годинники мають досить масивним сектором автопідзаведення, який також прикрашений блискучими каменями. Якщо зупинилися годинник похитнути буквально півхвилини, можна побачити досить відчутний зсув заводний пружини. А ось за допомогою головки годинник завести не можна — вона лише регулює положення стрілок. Пов’язано це з особливостями конструкії або це елементарний брак — уточнити не встиг.

Годинник залишили дуже приємне враження — всі елементи декору опрацьовані досить ретельно, механізм працює тихо, збірка дуже акуратна. Ложкою дьогтю в бочці меду послужило маленьку темну плямочку на корпусі (між 7 і 8 годинами). Якщо клієну не сподобається — доведеться займатися процедурою повернення ((

Сильна стать представляє модель Le Havre — скелетоны з браслетом типу «меш». Годинники мають ряд непотрібних функцій: індикація часу доби за допомогою стрілки і віконця з сонцем і місяцем а також мікроскопічна секундна стрілка.

Якщо дамська модель стилістично майже бездоганна (за свої гроші), то тут, я так розумію, китайські дизайнери не допустили втручання європейських колег і покуролесили на славу. Люте кількість хрому на циферблаті і без того блискучих годин — для ділового костюма це вже перебір, хоча з джинсами годинник виглядають непогано. Ну і атавистическая секундна стрілка — хочеться її або ампутувати до біса, або хоча б пофарбувати в непомітний колір. Меш перекочував сюди без змін з більш дешевих «Кенігів» за винятком гравіювання на застібці. З такою кольчугою 41-міліметрові годинник важать 124 грами.

Зате вид ззаду компенсує всі огріхи дизайну циферблата. Вся обробка виконана на дуже високому рівні. Та й взагалі, відмінності від простих китайців, без претензій на європейське походження не тільки видно, а й чути неозброєним, так би мовити, вухом — якщо цокання скелеконга чітко чути в приміщенні, якщо підперти голову лівою долонею — то цокання «графів» можна розрізнити лише піднісши годинник до вуха. Запас ходу складає як мінімум 30 годин, так і сам механізм заводиться дуже легко.

Автор — Юрій Н-ський http://yura-n-sky.livejournal.com/tag/часы