Підсумковий огляд годин Seagull 1963

262

Підсумковий огляд годин Seagull 1963

Прийшов час написати звіт за підсумками використання рімейків Seagull 1963 від Томаса. Це легендарні китайські механічні годинники хронографи. Попередню замітку читайте тут: Seagull 1963. Моделі з корпусами 38 і 42 мм

Годинник (обидві моделі) носилися більше 2 місяців. І ось що я вам скажу. Беріть!!! Поки є ще. Бо потім буде пізно і тільки за $300-350 на сайтах перепродавців.

Отже, за моделлю 42 мм. Дуже зручна модель для щоденної шкарпетки. Коли я розглядав ці годинники в якості тестових, то першим ділом подумалося про те, що їх можна і потрібно надягати тільки на всякі безпроблемні походи, інакше, трохи що, і вони розваляться, або механізм стукнеться, і все, до побачення. Нічого подібного. Це і правда годинник, які можна носити кожен день для будь-яких цілей. Ні, ну зрозуміло, що копати і плавати в них не можна. Але це крайні випадки. А так — нічого страшного, пару раз, каюсь, стукнув красенів, йдуть, тьху-тьху, нормально. Так що це не ті години, які, покрутивши пару раз в руках і показавши друзям за кухликом пива, можна сміливо покласти в шафу. Ні, їх треба носити.

Заводу вистачає, ну, десь на добу. Загалом, мені не важко їх підводити час від часу, ніяких проблем з цим немає. І взагалі, дізнатися час нині не проблема, хоч в метро, хоч на телефоні, хоч на приладовій дошці автомобіля. Тому механічні годинники без автопідзаведення, такий собі сучасний анахронізм, мені не доставляють незручностей. Як, до речі, і питання про те, поспішають вони чи ні. Та яка різниця? Встануть, підведу…

Кнопки працюють чітко, механізм хронографії працює добре, повернення секундної червоної стрілки в нульове значення різким клацанням — це просто шик. Маленька прикрість — це те, що стрілки такої ж довжини, як і на 38 мм. Хвилинна короткувата, якщо прискіпуватися.

Тепер по моделі 38 мм. Вона красивіше. Вона винтажнее і, якщо чесно, модель 42 мм поряд з нею — як сучасний Mustang поряд з класичним. Однак модель 38 мм незручна при носінні. По-перше, для мужика навіть з середнього розміру лапою вони маленькі. Якщо класична Амфібія виглядає нормально, то 1963 — ні, так як вони більш яскраві, різнокольорові. Так що 1963 — небудь в колекцію, або для дівчини. По-друге, сильно опукле акрилове скло моторошно дряпається і треться. Кілька разів одягти — і подряпини, подряпини: полірувати. Що стосується механізму і роботи, то відмінностей від 42 мм немає.

Загалом, моя порада, перш ніж купувати, вирішите, чи потрібні вони вам для колекції, або ж для щоденної шкарпетки. Обидва варіанти гідні, обидва варіанти коштують досить дешево, пропонуючи відмінна якість.