Огляд годин Схід Амфібія 2415

319

Огляд годин Схід Амфібія 2415

Ось ми добралися і до класичної Амфібії. Це модель 2415 (а точніше — 090914) в стилі «1967». Однак не варто помилятися: від Сходу «1967», який нині практично не купити, годинник серйозно відрізняються браслетом (в моделі «1967» він цільний) і безелем, який 090914 латунний. Ну і склом.

Загалом, годинник — стандартна Амфібія, але ця лінійка в «новому дизайні.

Якщо ви давно читаєте Getat.ru, то знаєте, що наше попереднє знайомство з продукцією «Сходу» було неоднозначним. Зокрема, з Amfibia Seaman, яка нам дуже сподобалася, трапилася біда, що сильно змазало загальне враження від годин, які зроблені добротно, але от якість механізму підкачало.

Тепер у нас на тесті сама що ні на є «класика», без усіляких нововведень. Будемо тестувати їх довго і жорстко. Так що не чекайте швидкого підсумкового огляду: протестуємо їх у море для початку.

Отже, що це за годинник.

Це, зрозуміло, дайвери, водозахист 200 метрів. Механізм — 2415 (31 камінь, з автоподзаводом, заводу повинно вистачати на 31 година). Загвинчується заводна головка. Діаметр корпусу 40 мм (за безелю). Якщо вимірювати по довжині, то там приблизно 46 мм із-за масивної подушки. Так, годинник виглядають дуже великими через форми корпусу. І це радує, так як звичайні Амфібії дрібнуваті для дайверів за сучасними мірками. Висота корпусу — 12 мм, ширина браслета — 22 мм.

Схід Амфібія
Схід Амфібія

Ну, поїхали.

Корпус

Корпус хороший. Великий, полірований сталевий. Пристойно важить. Зроблено добре і якісно, за винятком полірування на вушках ззаду, там могло бути трохи краще.

Схід Амфібія

Безель

Безель латунний, що там може облізти, але, як відомо, заміна безелей (вибір великий) — забава любителів Амфібій. Рухається він без клацань, так що для дайвера такі годинники не дуже підходять: небезпечно.

Схід Амфібія

Заводна голівка

Велика, загвинчується впевнено, далі бовтається, що традиційно для механізмів Сходу. Так що не лякайтеся. Трошки засмутило, що головка загвинчується ніби не до кінця: між корпусом і головкою залишається 1 мм.

Циферблат

Відмінний. Соковитий синій колір, великі «вінтажні» цифри, товсті класичні стрілки. Циферблат зроблений відмінно, все точно і рівно. Пара невеликих косяків по фарбі є, але це несуттєво. Люмінофор є: на стрілках і 4 точках по циферблату. Світиться поганенько, але цілком пристойно.

Схід Амфібія

Задня кришка

Тут все акуратно, нарікань немає.

Схід Амфібія

Браслет

Браслети на всіх класичних Амфібія низької якості. На цій моделі браслет новий, матовий з полірованими смужками. Виглядає красиво, але якість матеріалу низька. Того і дивися, розвалиться. Тут або міняти на інший з цільними ланками (тут ланки з зігнутих смужок), або ставити каучук. Ми будемо тестувати годинник з заводським браслетом.

Укорочення браслета — завдання, хоч і проста, але нешвидка з-за того, що м’який матеріал ланок так і норовить розповзтися. Штифти міцні, але в цілому браслет такий же, як і на годиннику Shark.

Підсумок. За 2200-2500 рублів дані годинник прекрасні. З хорошим браслетом вони були б ще більш бажаними, нехай і при ціні на 1000 руб. дорожче.

Підсумковий огляд буде у вересні.