Нова Marina Militare від Тата: краще тільки у Precista!

302

Огляд годин Marina Militare від Тата

В кінці січня ми писали про те, що Тат випустив нову версію годин Marina Militare. Нова версія включає абсолютно новий корпус, водозахист до 100 метрів, антиблік як на сапфірі, так і на мінералці. Ці опції доступні для Marina Militare вперше. Аналоги від інших виробників хомажей коштують істотно дорожче — у кілька разів. Наприклад, годинник від сінгапурської Gruppo Gamma коштують від $230 і це годинник без сапфірового скла. Тат продає свої годинники (з мінеральним склом) за смішні $121. Сапфір додасть $25, ну і так далі.

Отже, ми замовили ці години. Приблизно через місяць — перший погляд на нову Марину Милитаре.
Наші годинник — з сапфіром і білої Superluminova. Стрілки — Black with white hand. Корпус матовий з полірованим безелем.

1. Корпус.

Корпус дійсно новий. Він ближчий до справжнього Luminor, перш за все, це стосується скоби. Заводна голівка відступає від корпуса трохи далі, сама скоба стала трохи вже і тепер кріпиться до центру корпусу (раніше була ближче до верхньої частини). Закривається скоба туго, чітко. Заводна голівка працює чітко. Сам корпус виконаний більш якісно, ніж попереднє покоління: грані більш чіткі, більш гострі.

Нова скоба
Інше кріплення скоби
Заводна голівка тепер далі

Чесно кажучи, треба сказати ось про що. Цей корпус — пряма репліка оригіналу (тільки без написів), такі стоять на найбільш якісних «копіях». Так що це вже ваш вибір — брати такий або «попроще», з тих, що менш схожі на оригінальний Luminor. У нас на Getat.ru репліки під забороною, однак, так чи інакше, в цьому огляді про це не можна не згадати.

Скоба в середині корпуса
Більш чіткі межі

Водозахист поки не перевірялася.

2. Скло.

Сапфір стандарний для Тата. Антиблік є! Це видно по фото — раніше години Marina Militare було дуже важко фотографувати з-за відсутності антиблика. Кому цікаво — подивіться для порівняння наші попередні огляди.

3. Циферблат.

Хороший чорний колір (не сірий, саме чорний). Логотип — опуклий всередину! Не сильно, майже непомітно, проте він трохи вибитий. Це видно, однак, не завжди, і краще дивитися в збільшувальне скло. Раніше була просто фарба. Проте сильно різниця непомітна.

Літери на логотипі злегка увігнуті — вибиті

4. Ремінець, коробка, механізм

Це все стандарное. Swan Neck і так далі.

Збірка якісна, все працює. Однак пам’ятайте: Тат може зібрати і неякісно, за ним це водиться.

5. Суперлюминова.

Світять на славу. Дивіться фото.

Після зарядки світлом
Через 10 хв

Підсумки.

Годинник прекрасні. За ці гроші аналогів дуже і дуже мало. Годинник з сапфіром, антибликом, водозахистом хорошим корпусом, суперлюминовой і механікою коштують близько 150 дол. (без доставки) — близько 5,5 тис. рублів за нинішнім курсом. Солодке пропозиція!

В комплекті — каучуковий ремінець