Lexell. Камяні годинники на Kickstarter

269

Ми вже не раз писали про різних часових проектах на Kickstarter (це майданчик для краудфандингу — якщо набирається достатньо фінансування за певний термін, то проект втілюється в життя, якщо немає — гроші повертаються). Так от, як правило, більшість часових проектів там не доживають до стадії виробництва. З різних причин: або годинник банальні, або занадто дорогі, або все відразу.

На цей раз проект успішний. Незважаючи на те, що ще близько 15 днів до завершення прийому коштів, проект вже набрав майже $200 тисяч за необхідних $15 тисячах і став одним з найбільш успещных в історії Kickstarter.

Ще б — хлопці з Lexell придумали унікальну фішку. Безель годин і деякі ланки браслетів зроблені з каменю. Так, люксові бренди намагалися це робити, але лише цього стартапу, схоже, це вдалося зробити дешево і за адекватною технології.

Самі годинник досить прості: японський кварц, водозахист 50 метрів, сапфірове скло, корпус 43 мм у чоловічої версії і 38 мм — у жіночій. Є кілька варіантів дизайну. Дизайн, на мій погляд, підійде не всім, проте він чітко демонструє суть годин — безель з каменю. В комплексі — шкіряний чохол.

На даний момент ціна чоловічої версії — $119 + $15 доставка, жіноча модель коштує трохи дешевше. Є кілька варіантів участі в проекті, можна взяти 2 годин з істотною знижкою.