Konigswerk. Люті «котли»

279

Китаєць китайцю ворог. У нас в пафосному (з саратовським мірками) ТЦ є лоток з ось такими годинами, оскільки на них все микроциферблаты і кнопки — муляж. При цьому господар лотка лупить з трудящих за 2700 рублів за цю белеберду і, мабуть, нічними кошмарами не мучиться.
«Кеніги» все-таки намагаються бути, а не здаватися. Дизайн не вау, але народу подобається. Особливою популярністю користуються чорні.

Хоча під гвинтовий коронкою видно гумова прокладка, водостійкістю годинник не мають.


Є ще варіант з корпусом під рожеве золото і під бронзу. Останні відрізняються тим, що покажчик часу доби не стрілочний, а «картиночный»
Ось вони, всі три братика


Мені з них самими симпатичними здалися «бронзові». Можливо, тут справа в тому, що малі циферблати пофарбовані в темні кольори і за рахунок цього годинник виглядають не так кричущо. Але носити все одно не буду, для мене такі годинники дуже великі. Діаметр цих моделей дорівнює 46 мм, якщо міряти по коронці — 54мм! У в’єтнамський полон з такими годинами краще не попадатися ))))


Ще одна модель виконана в тому ж корпусі, але з дещо іншою начинкою. Замість стрілочного календаря — повноцінний хронограф, з секундами, частками і хвилинами. Браслет сплетений з дроту. Не такий тонкий, як у Skagen, але виглядає цілком собі нічого!

На тлі таких мастодонтів наступна модель виглядає просто карликом. Подумаєш, якісь жалюгідні 42мм!

Зате дизайн більш спокійний. Непогано виглядають з класичної сорочкою і костюмом.

Автор — Юрій Н-ський http://yura-n-sky.livejournal.com/tag/часы