Хомажи з Австралії

305

Ще одна починаюча компанія Melbourne Custom Watches, цього разу з Австралії.

http://www.melbournewatch.com

Утворилася компанія зовсім нещодавно, цього літа. Годинник, як стверджується, вручну збираються і тестуються безпосередньо в Мельбурні. Поки ставка зроблена на стандартний набір — пілоти, Памы, Марини.

Більшість моделей вже розпродано, в серпні обіцяють два пілоти з механізмом Sea-Чайка ST-36 decorated skeleton, і хомаж Panerai з 44 мм корпусом і ST-36. Ще через місяць повернуться у продаж годинник в стилі Marine.

На даний момент у продажу є тільки Type A Pilot watch з механізмом Sea-Чайка ST36 всередині. Корпус із сталі 316L матуваний «під титан» , виглядає непогано. Опукле сапфірове скло з подвійним антибліковим покриттям, прозора задня кришка-мінералка. Суперлюминова С1 на стрілках і мітках, ремінець Di-Modell з баклей, обробленої пескоструйкой щоб відповідати корпусу. Годинник виглядають якісно, стоять 280 австралійських доларів.

А тепер трохи фотографій вже розпроданих моделей, які допоможуть оцінити якість роботи і які, можливо, в майбутньому повернуться в продаж. Цікаво що багато були на швейцарських механізмах.

Автор — Damarkos

Автор — Damarkos