Хомажи Fifty Fathoms від drcustomwatch.com

323

Більшість виробників хомажей обмежують себе створенням годин за мотивами трійці Panerai, Rolex, B-Uhr Flieger Pilot. В www.drcustomwatch.com вирішили трохи розширити цей список.

Організатором drcustomwatch став ентузіаст, який збирав спочатку годинник для себе, потім для друзів на дому протягом семи років. Потім захотілося більшого.

Продають вони, як заявляють, зібрані вручну кастомні години в мілітарі-стилістиці. Власне, це хомажи на годинник які використовували різні військові підрозділи. Компоненти для годинників, вважаю, що закуповуються в різних місцях, і в Китаї, в тому числі, але зборка і тестування годин виробляють у Флориді.

На сайті присутні всюдисущі пілоти за мотивами B-Uhr Flieger Pilot. Вибір великий, зібрані з непоганих матеріалів. Опуклі сапфірові стекла, механізми Unitas ETA 6497 (6498) і Seagull ST-36, ST-25. Ціни від $185 до $350.

Без хомажей на Panerai теж не обійшлося. В основному це моделі за мотивами Panerai сорокових-п’ятдесятих років, непогані на мій погляд. Все пристойно, ніяких провокаційних написів, ніяких скоб. Є моделі зі сталевим і титановим корпусом, сапфір, використовують ЕТА-6497 або Seagull , в комплекті додатково глуха кришка). Ціни кусаються: 350-450 доларів.

Є годинник, створені за мотивами військових годин часів в’єтнамської війни — Benrus Military. Ці Seagul St2130, акрилове опукле скло, два варіанти Benrus Type Type I і II.

Є і непоганий дайвер Enzo Milspec 100atm Diver з чималою ціною в $525, але характеристики вражають: водозахист 100 атм, 4,5 мм сапфірове скло, ETA 2824/2.

Але найголовніше, на сайті присутні досить рідко зустрічаються хомажи на Fifty Fathoms. http://www.drcustomwatch.com/fifty-fathoms-homage-watches.html Blancpain Fifty Fathoms — відомі годинники, створені в 1953 році для бойових плавців французької армії. Не можна сказати, що хомаж на Fifty Fathoms взагалі не знайти. Хтось робить сам на основі Seiko SNZH53, SNZH57, замовляючи деталі на Yobokies. Схожі годинники робили Precista, Зенона. Але в цілому годинами за мотивами Fifty Fathoms не часто балують виробники.

Присутні цілих шість варіантів на вибір. На більшості годин сапфір і Swiss ETA2824-2 , циферблат є як в стилі оригінальних годин 1953 року з арабськими цифрами, так і більш пізній, зроблений у відповідності зі стандартом MIL-Spec 60-х. Відповідно, є і безели різного типу. Правда, ні про яку водозащите у Fifty Fathoms 🙂 мови не йде, хомажи тестують на 3 атм, тобто годинник повинні називатися Fifteen Fathoms 🙂 (п’ятнадцять сажнів). Великим мінусом є вартість від $395 до $495.

Автор — Damarkos