Gruppo Gamma. Новачок у світі хомажей Panerai

262
 • Для тих, хто обожнює хомажи Panerai, але не хоче витрачати багато грошей на Precista.
  Для тих, хто обожнює хомажи Panerai, але не хоче скобу як у Marina Militare.
 • Раніше нічого не було.

  А тепер є.

  Сингарупская Gruppo Gamma з’явилася зовсім недавно — в середині 2013 року. Компанія пропонує хомажи Panerai, без скоби і з нейтральним логотипом (все-таки Marina Militare — це, скажімо так, на межі фолу).

  Ціни пропонуються вище, ніж у китайських побратимів — Манбуша або Тата, але вельми і вельми бюджетні. Що стосується якості, то оцінити його поки не представляється можливим, так як відгуків немає.

  Засмучує те, що скла на всіх моделях — мінеральні. За $230 (ціна моделей D-Day і Vintage, які будуть у продажу в лютому) ви отримаєте сталевий корпус 44 мм, механізм Seagull Grade 1 TY2555 (якщо це правда Grade 1 — то це дуже круто, однак Seagull зазвичай використовує механізми Grade 1 тільки на власних годинах), водозахист до 100 метрів, зелений суперлюм (до речі, можливо, не Суперлюминова — ми уточнимо у виробника), товстий шкіряний ремінець і лише мінеральне скло. Не зайве нагадати, що Тат за $150 зробить годинник з сапфіровим склом.

  Gruppo Gamma Vintage

  Ну да ладно — можливо, якість буде на порядок вище. Так що чекаємо. Обіцяють моделі як на Seagull Grade 1 TY3600 з ручним підзаведенням, так і на згаданому вище «автоматі».

  Ну а поки дивіться фото. І відкладайте гроші на покупку 🙂