Годинник Makara

310

Годинник під брендом Makara виробляє хтось Nadim Elgarhy. Товариш раніше організував кілька проектів на Kickstarter (тримачі для відеокамери і фото, обидва успішні), після чого вирішив (як і багато інших) зробити свої годинники.

В принципі, заняття досить проста: необхідно продумати дизайн, полазити відповідні запчастини в Азії і знайти попит на свій продукт. На Заході зазвичай звертаються на часові форму, ну або на той самий Кікстартера. Перші години, які випускає Надим — це Octopus. Зараз йде передзамовлення, в октябру планується організувати доставку (терміни для нових проектів часто зсуваються, так що це лише орієнтир).

Octopus — це годинник із сталевим або бронзовим корпусом, розміром 44 мм (ремінець — 24 мм), опуклим сапфіровим склом, Суперлюминовой С3, механізмом Miyota Calibre 9015, водозахистом 200 метрів. Ціна — $295 за сталевий корпус і $375 за бронзовий. Цілком пристойно.

Але даний дизайн досить звичайний. Нам цікаво інше.

Днями Надім виклав на форумі WUS начерки своїх наступних годин. І, треба сказати, є дуже цікаві ідеї.

Зліва направо: Stradale, Flieger Chronograph, California, GMT.

Корпус передбачається один: 42 мм, 20 мм ремінець, висота 9 мм Скло — сапфір, водозахист до 100 метрів. механізм — кварцевий Ronda. Ціни — від $150 до $250 (попередньо, зрозуміло). Зрозуміло, що в деяких місцях елементи дизайну запозичені (наприклад, Stradale — у Autodromo). Але в цілому напрям вибрано цікаве. Кварц, з одного боку, багатьох відлякує, з іншого — дозволить тримати низькі ціни.