Gavox: доступна класика з Бельгії

252

Бельгійська марка годин GAVOX (від грецького «galaxias» (Всесвіт) і латинського «vox» (голос)) була заснована в 2011 році і належить інтернет-магазину Time2Give. Спеціалізується на годиннику авіаційного стилю, з кварцовими механізмами. Ряд моделей стилістично близькі до годинників Techne, до того ж в магазині Time2Give продаються годинники обох виробників.

Проте нещодавно була випущена нова модель в іншому стилі — морському! І, треба сказати, модель вельми і вельми цікава.

Лінійка називається Legacy Navy. Години йдуть естетиці легендарної марки Breguet, і, мабуть, в цій ціновій категорії дуже мало чогось подібного, хіба що «марина» від Штейнхарт.

Механізм тут автоматичний, що вперше для годин Gavox. Це перевірена Miyota 8218/8219. Скло — сапфір, шкіряний ремінець, водозахист 50 метрів. Сталевий корпус розміру 41 мм, висотою 11,7 мм Ширина ремінця — 20 мм. Ціна — $400-445.

Корпус елегантний, з красивими вушками, середньорозмірний, полірований. Заводна голівка розташована біля позначки «2 години», що незвично, але, ймовірно, обумовлено розташуванням механізму (так як секундну стрілку визначили до позначки «4 години»).

Циферблат дуже хороший, витриманий в класичному стилі. При цьому він зовсім не нудний як раз із-за незвичайного розташування секундної стрілки. При цьому свідчення дуже добре читаються. Циферблат виглядає «дорогим» і «глибоким». «Женевські хвилі», високий шрифт цифр і стрілок «Бреге» тут дуже до речі.

Все акуратно, красиво і зі смаком. Незвичайні годинник від маловідомого виробника, який до цього моменту нічим цікавим не відрізнявся. Браво!