Форумная лімітка WUS — на механізмі ST-5

298

Форумная лімітка WUS — на механізмі ST-5

Сьогодні у нас огляд незвичайних годин. Це лімітка форуму Watchuseek — 2013 Chinese Forum Project Watch. Виробництвом годин займався відомий всім любителям китайських годинників р-н Томас (він же робить рімейк моделі «1963» — читайте наш огляд тут).

Головна фішка годин полягає в тому, що механізми Seagull ST-5 викуповувалися з ринку, це старі 30-річні механізми, ретельно почищені і змащені. До них доданий новий корпус, таким чином, вийшов такий вінтаж в новій обгортці.

І вийшло дійсно здорово. Годинник дуже красиві і якісні. Поліровані сталеві мітки і стрілки зроблені ідеально. Циферблат переливається на сонці, змінюючи тональність. Сам корпус чудової якості, зроблений акуратно.

Всього було доступно 4 варіанти забарвлення циферблата:

Отже, характеристики годин:
Діаметр — 39 мм
Ширина ремінця 20 мм
Скло — опукле акрилове
Механізм — вінтажний ST-5
Стрілки, мітки і корпус — сталь
В комплексі 2 баклі — 18 мм і 20 мм
Без ремінця
Ціна без доставки — $180

Механізм виглядає добре, заводна головка працює плавно і чітко. Однак при отриманні годин я зіткнувся з невеликою проблемою — навіть при повному заводі годинник не «йдуть». Прикро, враховуючи, що упаковка була прекрасною. Що це? Помилка Томаса, який обіцяв перевірити кожні годинник, або подарунок від пошти? Невідомо. Томас запропонував повернути йому годинник на ремонт (це зайнято б пару місяців), але я вважав за краще сходити до майстра, який зробив все за пару хвилин.

Тепер справа за ремінцем. Чекайте підсумковий огляд!