Бронза від Ancon

265

Мода останніх років на бронзу змушує все більшу кількість виробників годин додавати в своє портфоліо хоча б одну-дві моделі з цього металу. Компанія Ancon майже весь свій модельний ряд робить в бронзових корпусах.

http://www.anconwatches.com

В свіжоспеченої компанії, природно, стурбовані створенням історії (легенди). Куди ж тепер без цього. В якості джерела натхнення був узятий корабель USS Ancon (AGC-4). Колишній пасажирський лайнер, спущений на воду в 1938 році, був переданий військово-морським силам США в 1942 в якості допоміжного і десантного корабля.

З історією розібралися, а от з походженням компанії розібратися нелегко. Офіційно Ancon watches має офіс у США, але деякі моменти вказують на те, що сама компанія знаходиться в Гонконгу, матеріали замовляються у Китаї, а офіс в штатах для «солідності». У цьому побічно переконує і те, що перші екземпляри годин Ancon з’явилися на Ebay у продавця з Гонконгу.

Тепер про годинник. Вся лінійка експлуатує модну нині тему великих, брутального виду дайверських годин, на яких можна змінювати ремінці :). Дизайн багато в чому схожий на окремі моделі від Helson, і, частково, Benarus. Стверджують, що часові корпусу виготовлені з алюмінієвої бронзи.

Компанія виробляє чотири лінійки годин. Всередині кожної лінійки годинник незначно відрізняються кольором і дизайном циферблату, а також матеріалом корпусу.

Найбільшу кількість варіантів має серія Sea Shadow, на вибір циферблат зеленого, коричневого або чорного кольору, корпус — сталь або бронза, або сталі з чорним PVD покриттям. Продають години в симпатичною коробочці з додатковим ремінцем NATO.

Серія Sea Shadow California майже у всьому копія попередньої, крім однієї деталі, на яку вказує сама назва серії. Лінійка в усьому повторює Sea Shadow, має ті ж варіанти забарвлень циферблата і матеріали корпусу (сталь і бронза) тільки з так званим каліфорнійським цифером.

Модель Magnus має корпус, відрізняється лише відсутністю захисних напливів навколо заводної головки і розміткою безеля. Тут інший дизайн циферблату з трикутними накладними мітками на 12, 3, 6 і 9 годин. Секундна стрілка має форму блискавки, про що гордо повідомляє напис на циферблаті. У серії використовуються тільки бронзові корпусу.

Нещодавно випущена модель M26-Tank вже сильно відрізняється формою корпусу і безеля, є різні варіанти розмітки циферблата.

Модель M26-Tank – єдина, яка має механізм Miyota 9015, на всі попередні годинник встановлений звичайний Miyota 8215. У чому критика компанії Ancon на часових форумах полягала в неадекватно завищеною ціною, при досить непримітна механізм всередині. Ціна 900 доларів викликав бурю обурення, в результаті ціну знизили до 700, що все одно забагато за цей механізм всередині, навіть з урахуванням бронзового корпусу. Ціна M26-Tank $839, теж важко назвати адекватною, але, ймовірно, компанія вважає це справедливим з урахуванням свого «американського» походження.

Короткі ремінці в комплекті, теж викликали нарікання у власників і, в свою чергу, натякали про справжній адресі прописки компанії.

Між тим, до якості виконання і надійності годин ні в кого з власників претензій не виникало, непогані матеріали, сапфір, модний в даний час дизайн. Компанія робить перші кроки на ринку, і не може не помилятися. В майбутньому обіцяють пересадити весь модельний ряд на Miyota 9015.

Якщо цінова політика буде переглянута у бік деякого зниження, бронзові та інші годинники від Ancon watches стануть хорошим вибором.

Автор — Damarkos