AVI-8: на честь британської авіації

247

Представляємо нову марку — AVI-8. Формально це британський виробник годинників, сайт компанії знаходиться в британській доменній зоні, позиціонує себе як виробник годинників в істинному британському авіаційному стилі. Проте на ділі це гонконгський виробник годинників. Стандартна для китайців практика: навіть адреси на сайті немає.

Ну да ладно. Нічого страшного, хоча це, в деякому роді, нечесно.

Зате модельний ряд досить широкий, деякі моделі мають гарний нестандартним дизайном, який чітко навіяний авіаційними приладами.

Та що там — навіть назви моделей безпосередньо асоційовані з літаками: Hawker Harrier II, Lancaster Bomber і так далі.

Так як марка зовсім молода, то вона практично невідома на ринку: відгуків в інтернеті раз-два і край. По своїх каналах ми розпитали деяких сторонніх продавців (ці години нам протестувати поки не вдалося), які стверджують, що якість годин вельми непогане, незважаючи на досить дешеві механізми, які використовуються в годинах: від Miyota і TMI, або недорога сигулловская механіка. Ремінці та оздоблення цифера-корпусу цілком пристойні.

Годинник недешеві: в середньому вони коштують 200-300 фунтів ($300-500), що для простого кварцу і китайської збірки дуже багато. Тому марка бере дизайном (і, можливо, якістю). До речі, на Ebay годинник трохи дешевше — на 10-15 фунтів. Це теж характерно для китайських марок.

Ну що ж, пройдемося по деяким моделям.

AV-4003-04 Hawker Harrier II

Головна фішка — показують день тижня на вертикальній шкалі. Сталевий корпус з PVD-покриттям, японський кварц. Корпус — 45 мм, водозахист 5АТМ. Скло, ймовірно, мінеральне. Ціна — $320.

AV-4006-01 Hawker Harrier II

А тут корпус просто сталь, 44 мм. Знову ж, японський кварц з дуже незвичайною індикацією годин, хвилин і секунд. Ну, самі бачите. Коштують $320.

Тепер трохи класики.

AV-4011-04 Hawker Hurricane

Класичний хронограф зі сталевим корпусом діаметра 42 мм. Коштують $420. Тут точно не вказано, але, ймовірно, це механіка.

Ну і на закуску —

AV-4020-03 Lancaster Bomber

Сталевий корпус з кварцовим механізмом. Діаметр — 44 мм Ціна — $290. Циферблат зроблений незвично — поверхню з невеликими нерівностями. Цікаво.

Ну що сподобалися? Тоді ось сайт — http://avi-8.co.uk/

PS. На Amazon в даний час йде розпродаж — годинники коштують від $85 🙂