Weide. Огляд великих сталевих годин за $17

216

Дешеві китайські кварцові годинники Weide

Відгук про годинник Веиде

У нас побували китайські годинники з категорії «ультра-дешеві». Вартість диво-девайса $17 з урахуванням доставки, що становить близько 600 рублів (до падіння рубля — так і ще дешевше).

Отже, що ж це за годинник?

WEIDE
SPORT DIGITAL ALARM DATE DAY LED ANALOG QUARTZ STAINLESS STEEL WATCH

Діаметр корпусу — 49 мм
Висота корпусу — 15 мм
Матеріал корпусу — сталь
Браслет — сталь, довжина близько 17,5 мм
Механізм — японський кварц

Годинник доставляються від продавця на Ebay без упаковки, в комплекті тільки шматочок серветки.

1. Дизайн.

Дизайн тут явно запозичений у однієї з лінійок годин Tonino Lamborghini, однак ці години не є хомажем, так як дуже багато відмінностей по дизайну. Незграбні, дійсно великі годинник виглядають незвично і цікаво. Привертають увагу.

2. Корпус.

Корпус зі сталі, досить важкий, важкий завдяки розміру. Полірований Корпус, полірування дуже пристойна, якихось вад не виявлено. Кнопки і заводна головка зроблені дуже акуратно, безель подекуди в місці кріплення до корпусу зроблений грубувато. Але в цілому все добре — з урахуванням ціни, звичайно. На задній кришці (замикається, не загвинчується) є наклейки контролю якості.

3. Циферблат.

Циферблат 2-рівневий (!), всі позначки і написи зроблені акуратно, ніяких косяків на циферблаті абсолютно немає. Стрілки пластикові, що стандартно для цієї цінової категорії.

Крім механічних стрілок, на цифере є ще і LED-індикатори (управляються кнопками). На екранчику показується день тижня, час, секунди, можна навіть поставити будильник. Непогано. Горить соковитим червоним кольором — прямо як на годиннику Shark.

4. Браслет.

Браслет зроблений з тоненького металу, частково полірований, частково — матовий. Точно такий же практично, як на годиннику Схід Амфібія, за винятком механізму застібки. Тут вона більш складна, застібка відкривається натисканням на бічні кнопочки. Навіть логотип присутній. Скромненько, дешево, але знову ж таки, акуратно. Хоча до такого корпусу хотілося б браслет з цільними ланками. Це, звичайно ж, підняло б ціну в 2 рази, так що скаржитися не доводиться.

Що ще? Водозахисту немає, скло мінеральне (гнуте).

Загальні враження: несподівано гарні веселі годинник за 600 рублів. Такі можна навіть носити «по приколу». Немає дратівливих косяків, що радує. Однак потрібно розуміти, що ці години, хоч і виглядають дорожче, ніж коштують, залишаються дешевим продуктом для певних ситуацій.

Порівняння з аналогами: ці години WEIDE кілька більш якісні, ніж Shark, які ми раніше тестували, з-за трохи більш акуратно зробленого корпусу і більш якісного механізму застібки. До речі, Shark коштують дорожче ніж WEIDE.

Сталь

Weide і Схід Амфібія
Weide і Схід Амфібія