Thomas Earnshaw

196

Thomas Earnshaw. Це знаменитий англійський годинникар, учень Джона Арнольда, майстер, продовжив спрощення створення морського хронометра, що дозволило мати даний інструмент широкій публіці. Товариш також зробив і кілька інших корисних винаходів.

Ім’я його живе не тільки у Вікіпедії та книгах з історії. Якісь заповзятливі товариші взяли його ім’я, так і забацали годинну компанію. В результаті ми отримали ще одного виробника годин, як би з Європи (згадаймо Ingersoll, Kenneth Cole, Tauchmeister), з китайськими механізмами і, мабуть, китайськими ж комплектуючими і складанням. Ну, таких нині багато.

На сайті компанії немає навіть контактів, що як би натякає на походження:)

http://www.thomas-earnshaw.com/

Власне, чами годинник виглядають (на картинках, наживо ми їх не спостерігали) дуже навіть непогано, такі варіації а-ля Parnis на тему популярних швейцарських годинників.

Характеристики цілком традиційні для no-name китайських годин: водозахист 5 АТМ, часто використовується покриття з золота, виробник механізмів не вказаний, матеріал скло теж.

Все б нічого, тільки ціни… Офіційні по 600-700 євро… На Ebay, звичайно ж, дешевше — 100-200 євро. Це вже непогана ціна, хоча все одно дорожче Parnis.

Так що, варто переплачувати за красиву історію, вирішувати вам. Мабуть, за ці гроші краще взяти Sea-Чайка. Ну або багато чого іншого, про що ми регулярно пишемо на Getat.ru.

Втім, були б раді почути думку власників цих годин.