Скелеконг

221

Помацати китайські механічні годинники за ремінець з натуральної дерматину (тільки вчора по преріях бігав) мені хотілося вже давно. Але при цьому я пред’являв до них такі вимоги:
це не повинна бути підробка під який-небудь відомий бренд. Тільки оригінальний продукт.
— вони повинні прийнятно виглядати. Без стразів, драконів, отруйною позолоти та іншого чайна-стайл.

Мрія збулася. Запрошую зацінити творіння низькорослого китайського генія і заодно потестить дзеркалку Sony A65 з китової затичкою для байонета 18-55.

Годинники були замовлені на tinydeal.com. Доставка — безкоштовно, синя коробочка — безкоштовно, їхали близько 25 днів.

Ось такий ось скелетон з Гон-Конга — скелеконг ))) Години не надто великі, але і маленькими їх назвати не можна — діаметр корпусу дорівнював 40 мм.

Чесна механіка з автопозаводом. Цокає, ворушаться, живуть. Крізь спеціально висвердлені дірочки видно гвинтики і камені.

Їм, звичайно ж, не вистачає витонченого витонченості швейцарських скелетонов, неозброєним поглядом видно сліди обробки металу на великих деталях механізму. Але коштують вони 14,40 USD. Так-так, жалюгідні 15 доларів. При цьому на жалюгідну дешевку, які роблять китайські діти на уроках праці вони зовсім не схожі.

У профіль годинник теж зовсім не дрищи. Вгодовані такі котли, плюс ще опукле скло, яке при великих кутах огляду робить циферблат трудноразличимым.

Ззаду теж є ілюмінатор. Крізь нього видно, що така товщина не цілком виправдана — між механізмом і задньою стінкою помітна пластикова вставка, без якої години втратили б 3-4 міліметра товщини.

Я бачу їх наскрізь )))

Для порівняння — сабж і одні з найпопулярніших в свій час швейцарських механічних годинників.

Співробітники одного з магазинів мережі, в якій я працюю, масово підсіли на годинник з цього сайту. З десятка куплених ними моделей ще ні з однією не було проблем. Особисто мені не сподобалися металеві браслети — тоненькі і люфтят. Та й мій ремінь зі шкірозамінника одного разу потребет заміни. Але за 15 доларів я згоден з цим змиритися )))

Автор — Юрій Н-ський http://yura-n-sky.livejournal.com/tag/часы