Про німецьких годинах Zeppelin

322

Пару тижнів тому довелося детально ознайомитися з майже повною колекцією годин німецького виробника Zeppelin. Цікава марка, досить активно продається у Німеччині, Чехії, непогано відома в Росії (є декілька крупних продавців, що призвело до того, що ціна в Росії, звичайно ж, вище, ніж у Німеччині, але не так сильно, як у багатьох інших випадках).

Трохи про Zeppelin. З 2007 року дані годинник випускає німецький виробник POINTtec (вона ж робить Junkers). Названий бренд, як можна здогадатися, не в честь Led Zeppelin, а в честь Фердинанда фон Цепеліна, творця перших дирижаблів.

Механізми використовуються від Ronda, Miyota, рідко — ЕТА, іноді — німецькі з радиоконтролем, і, що найсмачніше, використовується також Політ 3105 і 3133.

Ціни досить гуманні — приблизно в діапазоні 7-20 тис. рублів (у Німеччині), а у нас трохи вище.

Годинник дуже цікавого дизайну, в основному, йде ретро-стиль і стиль bauhaus, правда, не так давно з’явилася лінійка Night Cruise вже в сучасному стилі.

Наприклад, візьмемо модель Zeppelin 7680-1 Graf Zeppelin Chronograph. Непомітний вінтажний дизайн, хороший розмір 42 мм, дуже акуратно виконаний циферблат. Правда, кварц, але зате ціна 300 євро (з урахуванням податку). На жаль, опукле мінеральне скло сильно спотворює самий крайній ряд цифр, якщо на них довго дивитися, можуть захворіти очі. Не саме вдале рішення.

Ще одна дуже цікава модель — Zeppelin 7578-1 North Star Chronograph Gents Watch. Корпус красивий, досить високий (діаметр 40 мм, висота 11,8 мм). Циферблат дуже якісний, чистий білий колір, виглядає на диво. Теж кварц Ronda 3520.D, скло мінералка, але, знову-таки, ціна 279 євро з податком. До речі, в магазинах Німеччини та Чехії можна поторгуватися, отримати знижку, і годинник обійдуться ще дешевше.

Версія з механізмом Політ 3133 називається Zeppelin 7608-1.

Що ще хотілося б сказати про цих годинах. Ремінці. Ремінці досить поганенькі, тонкі, жорсткі і від них віє дешевизною. Задні кришки у кварцевих моделей зроблені дешево, економія чітко видна. У моделей з механічними калібрами все в порядку.

Так що це хоч і Made in Germany, але досить бюджетний. Якщо подобається стиль — беріть, годинник хороші, але краще відразу подбати якісним ремінцем.

Сайт виробника — http://www.pointtec.de/zeppelin/

Інтернет-магазин з непоганою підбіркою — http://www.uhrcenter.de/watches/zeppelin/herrenuhren/