Посилки будуть доставляти тільки за адресою прописки?

218

Тривожну статтю сьогодні опублікував «Комерсант». Видання повідомляє, що на сайті оператора DHL Express опублікований новий перелік документів, необхідних для декларування посилок з інтернет-магазинів на митниці Шереметьєво. Це копія паспорта, сам замовлення, фото замовленого товару, а також оригінал витягу з банківського рахунку із зазначенням магазину в якості одержувача платежу. Остання вимога є нововведенням. Також необхідно пред’явити копію банківської карти, пише видання. Якщо оплата проводилася чужою карткою, то необхідно надати пояснювальну записку. Крім того, необхідна пояснювальна у разі, якщо адреса не збігається з його реєстрацією за паспортом.

Коментар Getat.ru. Поки невідомо, чи змінилися вимоги у інших експрес-операторів. Потрібно відзначити, що і раніше потрібно було (у ряді випадків) доводити митну вартість посилки, правда, документи запитували лише на вимогу митного інспектора. За нашими даними, біля Пошти Росії ніяких змін немає.

Тим не менш, можливо, це лише перша «ластівка». Якщо і Пошта Росії посилить вимоги, то це стане рішучим ударом по російським інтернет-покупцям.