Підсумковий огляд годин Techne Harrier Ref. 392

212

Підсумковий огляд годин Techne Harrier Ref. 392

Ось і прийшов час для підсумкового огляду по Techne Harrier Ref. 392 (Перший погляд читайте тут )

Годинник чудові, дуже незвичайні, притягують погляд. Майже всі цікавляться, що це за виробник, а також запитують, а що ж означають стрілки на годиннику? Про це далі. А поки — про мінуси.

Отже, мінуси. Їх практично немає. На мій погляд, години не вистачає хорошого шкіряного авиаторского ремінця. Все-таки ремінець НАТО в базі — це добре, але лише в якості доповнення.

А тепер про те, що сподобалося.

1. Дуже хороша обробка корпусу.

2. Дуже корисний буклет в якості бонусу, при купівлі. Дивно, чому інші виробники «типу» військових годин такого не роблять.

3. Реально велика дата. Це головна фішка годин! Порядком набридли годинник, особливо великі, з маленькою датою, яку майже не видно. А якщо зір не дуже, це взагалі зайвий елемент. І це на пілотах, дайверів… Дурість. Techne дуже цікаво вирішила проблему маленької дати — вони зробили 2 коліщатка з цифрами, одне під іншим. На одному — цифри від 1 до 15, на іншій — від 16 до 31. Як тільки закінчується 15-е число, перше коло замінюється другим. Геніально і просто, і, головне, зручно.

4. Ретро-шкала другу часового поясу. Вона знаходиться у цифри «6». Виглядає досить цікаво, посилюючи схожість годин з авіаційними приладами. Як тільки стрілка доходить до позначки 24, вона перестрибує назад на одиничку.

Ще один індикатор — так зване «воєнний час», 24-годинний індикатор біля позначки «9».

Що стосується Суперлюминовы, то вона дуже гідна. Годинник, звичайно, не світять як ліхтар а-ля Seiko, але цілком непогано. До речі, іноді занадто яскравий люм дратує, наприклад, коли очі вже втомилися.

Підсумок

Самобутні годинник з нестандартним дизайном. Це годинник не для всіх. Для любителів авіаційних годин, «польових» годин — в самий раз. Для тих, хто не любить великі діаметри: тут помірний 41 мм. Годинник легені, в тому числі з-за ремінця НАТО, зручні, добре прочитуються. Заводна голівка також цілком зручна. Ціна — адекватна. Ну і для тих, кому потрібна велика дата — strong buy!