Pellikaan. Не злетів

210

Ось ми добралися і до годин з Голландії. Тьху ти, Нідерландів. Pellikaan Timing. Загалом, неважливо: продукт розробляється і виробляється в цій країні, у зв’язку з чим на циферблаті гордо зазначено «Dutch Made». Хоча в цьому датч-мейде механізми з Швейцарії (ЕТА).

Що вони пропонують. Поки що небагато. По суті, одну модель, з невеликими варіаціями. Назва? «Летючий Голландець», а ви що подумали?

Корпус 45 мм з формальної водозахистом 5 атм, механізмом ETA 6498-1 варто 890 євро. Приблизно теж саме, але з ETA 2892A2 і водозахистом 10 амт варто вже 1490 євро.

Ну і верх жадібності.. Тьху ти, вибачте, елегантності — модель Flying Dutchman center seconds tradition, діаметром 36,6 мм з ETA6498-1 ціною майже 2500 євро.

Так, недешево. І, чесно кажучи, не зрозуміло, за що стільки платити. Правда, компанія запевняє, що допрацьовує механізми.

Не дивно, що на сайті остання новина за 2010 рік… А в 2011 році вони випустили лимитку в честь ФК «Утрехт». І тиша. Ціноутворення підкачало. І, до речі, на сайті немає жодного фото «доопрацьованого» механізму. Невже чудодійні голландські трави розслабляють настільки, що продавці годин вартістю близько 100 тис. рублів лінуються навіть нормально сфотографувати свій товар?!

Home