Огляд Roma Watch Case від Christopher Ward

188

Огляд Roma Watch Case від Christopher Ward

Рано чи пізно колекціонери або просто любителі годин стикаються з проблемою: багато годин, коробок також, що створює ряд незручностей. На допомогу приходять виробники спеціальних скриньок (коробок) для зберігання годинників.

У нас на тесті Roma Watch Case від Christopher Ward ціною 115 фунтів (96 фунтів без податку). Цей чудовий шкіряний кейс призначений для зберігання 12 годин: 8 на подушечках і ще 4 в спеціальних поглибленнях на кришці кейса. Обидва відділення розмежовані цупкою шкіряною перетинкою, яка закривається на кнопці, так що нічого не вивалиться.

Якість виготовлення відмінне, абсолютно ніяких нарікань немає. Кейс міцний, ймовірно, основа — з дерева. Шкіра якісна, м’яка, прошитий білими нитками — дуже акуратно. Внутрішні відділення і подушечки теж зроблені дуже якісно.

Побажання тільки одне — корпус можна було зробити вище на сантиметр. При нинішній висоті великі годинники трохи випирають і впираються у верхню перегородку, так що з часом на ній «віддрукуються» корпусу годинника. Корпус при цьому закривається без проблем. Але це, втім, не зашкодить годинах, а лише перегородці. Ну так, це дрібниці.