Officine Autodromo Prototipo Chronograph

232

Officine Autodromo, про яку ми вже не раз писали, продовжує радувати годинами в стилі автомобілів 60-х і 70-х років минулого сторіччя.

На цей раз модель присвячена гонок в Ле-Мані. Prototipo Chronograph — Vic Elford Edition присвячена, як нескладно здогадатися, легендарному гонщику Віку Элфорду.

Довідка.
Віктора Элфорда називали «Швидкий Вік» з-за того, що він був здатний швидко їхати на будь-якій машині. Британець почав кар’єру в ралі, де, виступаючи за команду Porsche, став чемпіоном Європи в 1967 році, а в наступному сезоні переміг у Ралі Монте-Карло. Потім він побував на вершині подіуму в таких легендарних перегонах, як Тарга Флоріо, «12 годин Себринга» і «24 години Нюрбургринга».

Під час марафону в Ле-Мане 1972 року Вик претендував на перемогу, однак, побачивши на трасі розбиті машини, одна з яких була охоплена полум’ям, він зупинився і допоміг колегам. Пізніше за цей вчинок президент Франції Жорж Помпіду нагородив британця орденом «За Заслуги».

Також гонщик перемагав у 500-мильної гонки NASCAR на треку в Дайтоні, в змаганнях з ралі-кросу і унікальному 84-годинному заїзді на «Північній петлі Нюрбургринга».

Над моделлю годин Prototipo Chronograph Officine Autodromo працювала разом з гонщиком. Ці години присвячені перемозі у перегонах Тарга Флоріо, всього випущено 224 штуки (224 — гоночний номер Віка).

В комплекті — буклет з автографом гонщика, спеціальна подарункова коробка.

Механізм годинника — Seiko VK63 Chronograph Hybrid Meca-Quartz Movement. Корпус — сталь, скло — сапфір, водозахист 50 метрів, ремінець з італійської шкіри. Розмір корпусу — 42 на 48 мм, ширина ремінця — 20 мм.

Ціна — $775. Хочете дешевше — є моделі вже нелимитированной серії в інших кольорах за $625.

http://www.autodromo.com/pages/collections