Nite: доступний тритій з Англії

274

Nite International утворилася у Великобританії в 2004 році. Це приватна компанія. Продукція — спортивні годинник. Бізнес-модель — інтернет-торгівля. Власне, як і Christopher Ward, з тією лише різницею, що Кріс Уорд продає годинник у всіх сегментах ринку. Поки що компанія пропонує тільки 2-річну гарантію і 14-денний манибэк, але, можливо, в майбутньому вийде на рівень Уорда в плані сервісу. Втім, відгуки про компанії на англійських і американських форумах позитивні.

Отже, продукція.

Частина годин схвалена НАТО (NATO certification), що не свідчить про те, що їх неодмінно носять військові, але говорить про те, що годинник відповідають заявленим характеристикам і, крім того, можуть бути використані армійськими підрозділами. Всі годинники — з тубами з тритієм, це головна фішка компанії. Так, це є у багатьох. Але! У Nite дуже хороші ціни.

Ось, наприклад, модель Nite MX10-400T. Ціна — 225 фунтів. За ці гроші ви отримаєте сталевий корпус з чорним PVD-покриттям, полімерний ремінець, сапфірове скло, тритиевые туби (швейцарська технологія GLTS) на стрілках і циферблаті, механізм Ronda 513. Діаметр — 39 мм, це просто знахідка для багатьох, так як «польові» та спортивні годинник нині модно робити від 44 мм. Водозахист — 100 м.

У підсумку, годинник за ціною близько 10 тис рублів — доступна опція для тих, хто шукає годинник з тритієм, причому, не з «тактичних», а досить простим дизайном (а значить, більше варіантів для носіння в повсякденному житті).

Ось інші моделі.

Також компанія продає ремінці, браслети, безели і т. п.

http://www.nitewatches.com/store/gb/