Marina Militare: тепер в новому корпусі з водозахистом 100 метрів і антибликом!

235

Marina Militare: тепер в новому корпусі з водозащитов 100 метрів і антибликом!

Ну, зізнайтеся: хто з вас, любителів хомажей Panerai, не мріяв про те, щоб годинник Marina Militare вже в базі були з хорошою водозахистом? Щоб не треба було йти до майстра, якого у вашому місті, може і ні?

І щоб на сапфіровому або мінеральному склі було антиблікове покриття?

І щоб корпус був більш якісним з нормальною скобою, яка не бовтається?

Звичайно, все це можна було зробити самому або за допомогою майстра. Але: додаткові витрати грошей і часу… А хочеться продукт відразу!

За роки існування китайських хомажей Панераи на ринку пропонувалися стандартні годинник: без водозахисту, без нормального люма і — часто — без нормального контролю якості. Лише Тат з Siswatch727.com пропонував справжню Суперлюминову на замовлення. І це був прорив, та ще який. Але після цього настало затишшя і нових цікавих хомажей на ринку не з’явилося.

Однак буквально днями Тат повідомив про те, що починає поставляти години в новому корпусі!

Корпус Luminor заявлений як 1:1 з PAM111. Водозахист — 100 метрів, це вперше для китайських (гонконгських) хомажей Panerai. Змін у порівнянні зі старим корпусом багато, в основному, вони стосуються скоби. Детальніше — на картинках.

Судячи з усього, ці корпуси прийшли з ринку реплік, де якість корпусів вже давно сильно вище, ніж якість корпусів хомажей Marina Militare. Вони дорожче, проте воно того варто. Втім, ніяких «REG TM» і подібного на корпусах у Тата немає.

Скла тепер з антибліковим покриттям (безбарвним — AR Colorless), причому антиблік коштує, як на мінеральних стеклах, так і на сапфірі.

І ще одна шкідлива лого Marina Militare на циферблаті тепер не просто нанесений фарбою, а вигравіруваний.

Разом: ми отримали ідеальний хомаж Luminor 44 мм, який має всі необхідні «фішки», але який при цьому не є підробкою. Годинник від Тата в базі (новий корпус, суперлюминова — в базі) коштують $121, що вельми і вельми бюджетно (хоча з урахуванням падіння рубля…). Сапфірове скло додасть $25 до ціни. Різні кольори Superluminova (крім базового білого) також кілька здорожчать годинник — до $20.

Проти Тата грає його традиційна вкрай невисока швидкість виконання замовлень.

До того ж зараз у Китаї святкують Новий рік.

Що ще? Ми вже замовили нові годинник. Подивимося на якість. Чекайте огляд!

А якщо не терпиться — читайте нашу інструкцію, як робити замовлення годин у Тата.