Лімітка ST-5. Підсумковий огляд

219

Огляд ліміткі ST-5 з форуму Watchuseek

Наша форумная лімітка Watchuseek з механізмом ST-5 отримала-таки ремінець і пройшла двотижневий тест шкарпетки.

Коротко про основні характеристики годин:
Діаметр — 39 мм
Ширина ремінця 20 мм
Скло — опукле акрилове
Механізм — вінтажний ST-5
Стрілки, мітки і корпус — сталь
В комплексі 2 баклі — 18 мм і 20 мм
Без ремінця
Ціна без доставки — $180

Ремінець вирішено було встановити білого кольору, а «тестування» проводиться представником жіночої статі. Так, нині годинник менше 40 мм — це вже «унісекс», хоча дами частенько вибирають і щось більш значне. Але це окремі випадки.

А наші ST-5 надзвичайно стильні і акуратні годинник. Такі підійдуть як чоловікам, так і жінкам. Зрозуміло, що в «чоловічому» випадку це буде ремінець вже іншого кольору.

Як звичайно, я не наводжу ніяких даних по відставання годин від ідеального часу. Якщо вам потрібно точний час — беріть кварц, ловити секунди на механіці — це, на мій погляд, дещо дивне заняття, на любителя. Будуть сильно поспішати/відставати — віддам на регулювання, а так… 5 секунд в день або 20? Та яка, власне, різниця? Завів по мобільнику — і в шлях.

Але ми відволіклися.

Годинник прекрасні. Циферблат неймовірно стильний: всі, хто має щастя спостерігати ці години вживу, просто в захваті. Зазвичай за питанням «Що це?» слід ще одне питання «Де купити?». Купити ніде, а «Що це» — див. вище.

З прикрого, це, звичайно ж, дряпання скла. Акрилові скла дряпаються від усього, мало від нігтів. Зате просто поліруються. Та зате вони прекрасні! Це як вінілова платівка і компакт-диск. Або як пиво з банки або на розлив у барі. Ну, ви мене зрозуміли.

Подобається ця мила червона точка на секундною стрілкою. Подобаються ці сталеві мітки. Подобається глибокий соковитий тон циферблату, який переливається на сонці. Годинник з синім цифером — це взагалі окрема тема. Такі годинники майже завжди особливі.

І не подобається логотип «W». Він нудний і дешевий. АЛЕ — що поробиш, без логотипу годинник як особа без очей.

На Watchuseek в China watches-розділі якраз у розпалі обговорення ліміткі-2014…