Хомажи від Alpha. Перший погляд. (багато фото)

285

Годинник Alpha в стилі Rolex: огляд і фото

Alpha, гонконгський виробник годинників з 1993 року, який в 2013 році відновив свою роботу, є однією з кращих годинникових марок в категорії «ціна-якість». Репутація у виробника виключно позитивна.

У нас на тривалому тесті 2 моделі годин від Alpha.

1. ALPHA SUBMARINER MATTE BLACK DIAL AUTOMATIC MANS WATCH

Як зрозуміло з назви, це хомаж Rolex Submariner. Ціна — $95,99.

Механізм — азіатський з автоподзаводом, 21 камінь. Години, хвилини, секунди і дата.
Корпус — сталь, безель також сталевий. Заводна голівка загвинчується.
Скло — мінеральне.
Браслет — сталевий, 20 мм, бакля з подвійним блокуванням.
Розмір корпусу — 44 мм
Водозахист — 3 АТМ.

2. ALPHA 21 JEWELS YACHTSMAN AUTOMATIC STONE IRON BLUE DIAL WOMANS WATCH.

Це жіноча модель. Ціна — $75,99.

Механізм — азіатський з автоподзаводом, 21 камінь. Години, хвилини, секунди, дата.
Корпус — сталь, сталевий безель. Заводна голівка загвинчується.
Скло — мінеральне.
Браслет — сталевий, 14 мм, бакля з подвійним блокуванням.
Розмір корпусу — 28,5 мм
Водозахист — 3 АТМ.

Загальні враження

Упаковка годин дуже акуратна, заводська. Годинник поміщені у такий конвертик-чохол зі штучної замші, приємний на дотик. Добре затягнуті плівками, причому повністю. В кишеньці кожного чохла — коротка інструкція і гарантійна картка. І знаєте, що саме незвичайне? Гарантійна картка заповнена! Проставлена дата покупки, номер. Ніхто з азіатських виробників недорогих годин так не робить. Фабричні години (ну або бажають здаватися ними). Дуже вражає.

ALPHA SUBMARINER

Годинник виглядають дуже пристойно. Поліровка на висоті. Блищать, переливаються, в цілому здаються трохи дорожче, ніж коштують. Суб’єктивно — виглядають дорожче і якісніше аналогічних за ціною Invicta. І, зрозуміло, якісніше Parnis. Хоча у Parnis скло сапфірове (однак контроль якості Парніс — це фікція).

Циферблат ідеальний, ніяких косяків, навіть найдрібніших, не виявлено. Всі написи рівні й акуратні. «Око циклопа» зроблений рівно, точка на безель також не викликає нарікань. Стрілки і точка на безель — зі слабеньким люмінофором. Заводна голівка в перший раз міг викрутитися з корпусу дуже туго, але працює чітко. Другий і наступні рази вже все досить плавно працює.

Безель працює чітко, точка на безель знаходиться точно навпроти позначки «12» годині.

Що виглядає трохи дивно — так це напис «5АТМ» на циферблаті. Краще, звичайно, таких написів на «дайверів» не робити. Ну да ладно, вона здалеку не видно.

Браслет дуже акуратний і якісний. На болтах, які, правда, треба відразу ж підкрутити, не то так і норовлять випасти. Застібка не викликає ніяких нарікань, на подвійний фіксації, зроблена добре. Логотив Alpha вибитий якісно. До речі, на задній кришці написи теж якісні, але могли б бути і глибше. На застібці браслета з обох сторін (!) також є написи про виробника, що створює відчуття якості і серйозності.

При цьому браслет досить легкий. Шкода, але за таку ціну навряд чи варто було б очікувати чогось іншого (до речі, у Парніс браслет важче). При цьому ланки збоку виглядають цілісними. Можливо, справа в матеріалі.

ALPHA YACHTSMAN

А це взагалі фантастичні годинник. Годинник маленькі і акуратні. Циферблат переливається гарним та благородним небесно-блакитним кольором. На цифере маленькі блискучі камінчики (біжутерія), мітки і стрілки зроблені дуже акуратно. Знову ніяких косяків.

Відполірований Корпус на славу. Безель, тут просто чудовий. Збоку він полірований, мітки також поліровані, а верхня поверхня як би трохи пориста. Виглядає прекрасно. Одне засмучує — він крутиться в обидві сторони, ніяких клацань немає. Але для годинника з водозахистом 3 АТМ це й не має значення. Заводна голівка також дуже туга в перший раз, але далі все нормально. Переведення стрілок і дати в обох годиннику — точно і чітко.

Браслет аналогічний — легкий, але дуже якісно зроблений. Втім, є невеликий косячок — перша ланка кріплення до корпусу розташоване трохи вище мітки «12 годин», а у мітки «6 годин» — рівне. Це непомітно, але видно, якщо крутити годинник у руках. На браслеті в двох місцях вибитий номер. Круто.

Підсумки

Що сказати? Це дуже непогані годинник за свої гроші. Сервіс та якість на висоті. Так, немає водозахисту, немає сапфірового скла, але якість збірки і загального виготовлення прекрасне.

Рекомендуємо до купівлі.

Читайте через місяць наш підсумковий огляд!