Helson. Круті дайвери

204

Розпочався літній сезон — а значить, настав час прикупити собі хороші дайвери. Ні, я, звичайно, розумію, що для цього дайвера сезон триває 365 днів в році, а справжні дайверські годинник — це комп’ютер швидше, ніж годинник…

Але більшість з нас все ж любителі. Любителі просто поплавати, любителі снорклінга, а також любителі дайвінгу в теплих морях і — зазвичай кілька разів на рік, під час відпустки.

Для таких товаришів і створюються типу «дайверські» годинник.

Компанію Helson (Гонконг) заснували кілька ентузіастів-дайверів з Європи та Азії. Хлопці використовують запчастини з усього світу: тут і Miyota, і ЕТА, і корпусу з Китаю… Так, в загальному, яка різниця, якщо продукт виходить просто обалденным, а цінник далеко не такий, як у Omega Planet Ocean?

Ось саме.

Коротше кажучи, вибрати у них є з чого. Ціни — від $600 до приблизно $2000, залежать, ясна річ, від матеріалу корпусу (багато працюють з бронзою) і механізму. Є кілька явних хомажей Omega, але, в основному, дуже непогані своєрідні моделі (з елементами деяких знаменитих годин). Загалом, досить самобутня продукція. Недешева. Але якісна (американські форуми просто в захваті, ну а в Росії, Україні і Білорусії їхня продукція майже невідома. Ймовірно, в силу того, що наша людина звик за $1000 брати вже щось швейцарське, і розглядати альтернативи готовий, як правило, лише в межах $500. Але Helson варто того, щоб розглядати їх в якості альтернативи недорогим Swiss Made.

Ось, наприклад, дуже цікава модель — HELSON GAUGE TB with POWER RESERVE INDICATOR. Титановий корпус з бронзовим безелем, діаметром 47 мм і висотою майже 2 див. Опуклим сапфіром, гелієвим клапаном, водозахистом 2000 (!) метрів і ЕТА 2897 з індикатором запасу ходу. Дуже вражають. Правда, коштують майже $2000. Але, якщо відверто, а що такого брендового ви купите за ці гроші? Нічого. Так що думайте.


А всю колекцію смотите тут — http://www.helsonwatch.com/watches.php. Подивитися є на що.