Годинник Rodina Classic ST17. Перший погляд

261

Огляд годин Rodina Classic ST17

Нарешті-то у нас на тесті годинник Rodina!

Це вельми незвичайний бренд. За деякими даними, він має безпосереднє відношення до Seagull. Фактично, Rodina використовує механізми Seagull, а деякі нові моделі годин — це ті ж Seagull, тільки з іншим лого. На всіх годинниках стоїть напис China Made, що характерно для справжніх фабричних китайських годин. Тому взаємозв’язок з Seagull, найімовірніше, має місце бути.

Цікаво й інше. Поняття «Батьківщина» російською мовою має дуже потужний патріотичний зміст. У сукупності з China Made і bauhaus-дизайном в стилі Nomos (а тут вже Німеччина) дані годинник являють собою просто-таки гримучу суміш натяків і підтекстів!

Якщо відкинути всю цю нісенітницю (китайці навряд чи морочилися цим), то ми отримаємо найбільш бюджетну альтернативу Nomos. Наскільки ж вона гарна?

Дані годинник продаються на Ebay, так і на різних китайських майданчиках начебто Taobao. А також на Times International (там вони дешевше — $120 з доставкою, і продавець перевірений).

Отже, Rodina Classic automatic ST17.

Характеристики годин наступні:
-сапфірове скло, прозора задня кришка
-сталевий корпус, розміром 38 мм, висота — 9 мм
-механізм Seagull ST17
-шкіряний ремінець, ширина 20 мм
-водозахист 5АТМ

Упаковка — добротна щільна коробка з лого Rodina.

Годинник на подушечці. Вони прекрасні!

Дивимося ближче. Корпус зроблений дуже пристойно — рівень такий же, як у Seagull і інших хороших китайських брендів. Знову-таки на голову вище всяких Парнисов та інших.

Корпус — круглий, стінки рівні під 90 градусів, така велика монетка. Дуже гарні вушка, зроблені в вінтажному стилі. Все рівно, акуратно, полірування скрізь якісна. Годинник виглядають трохи більше своїх розмірів, десь на 40 міліметрів, хоча реально діаметр всього 38 мм.

Сапфірове скло трохи підноситься над корпусом, десь на 1 мм.

Циферблат, природно, простий, це баухауз. Але зроблено ідеально, ніяких косяків абсолютно немає. Всі цифри рівні, ніяких точок, ніяких ворсинок немає. Це якість. Стрілки акуратні, сині світла, а коли темнувато, то вони здаються чорними.

Заводна голівка висувається чітко, м’яко. Механізм тут — перевірений Seagull ST17, звичайний загалом-то, але досить надійний.

Ремінець, як зазвичай у китайських годинників, не дуже. Шкіра м’яка, матова, зроблено акуратно, але є відчуття дешевизни, хоча запаху «дермантину» немає. Тобто використовувати його, звичайно, можна, але краще відразу змінити на більш пристойний. Дешевий ремінець візуально дешает годинник дешевше. А ця «Батьківщина» гідна хорошого ремінця. Це дуже пристойні годинник. Одні з кращих в даному ціновому діапазоні, та й взагалі, одні з найкращих з того, що можна купити в категорії до $300. І відмінна альтернатива Nomos, які все ж недешеві годинники.

Тут порівняння з годинником Christopher Ward Malvern II (39 мм), Shanghai (37,5 мм) і Seagull 1963 (38 мм)

Чекайте наш підсумковий огляд!