Годинник EYKI 8453. Перший погляд на годинник за 500 рублів

313

Огляд дешевих китайських годин EYKI 8453

Отже, товариші, ми дісталися до чергового продукту з серії «дешеві китайські годинники». На цей раз це годинник під брендом EYKI, вельми популярного і відомого на теренах колишнього СРСР. Продукція компанії активно продається як в пристойних місцях зразок Ebay, так і на всіляких китайських Made In China, Taobao і т. п. Ми ризикувати не стали і замовили на Ebay, щоб у разі чого мати можливість «віддубасити» продавця і дати йому негативний відгук. Ну і, цивизилованный вебсайт Ebay все ж як-то набагато приємніше і зрозуміліше всяких Taobao (не вважайте за рекламу, але це дійсно так: пошук товару, довіра, посередники — і це при практично однаковій ціні).

Так ось, через 2 тижні після замовлення (Пошта Росії, що з тобою? 🙂 годинник прийшли. Як і було обіцяно, без упаковки. Ну загалом, коробочка, всередині поліетилен з пухирцями, все в цілості й схоронності. Самі годинник у пакетику з лого Eyki.

Порадувало те, що на годиннику була бирка. Це нехарактерно для китайців (крім заводських годин). На самих годинах на задній кришці номер, а також наклейка з цифрами. Ймовірно, ми маємо справу з фабричною продукцією. Це радує.

Отже, годинник з назвою Luxury Men і так далі. Назви немає. Ймовірно, єдине. за що можна зачепитися, це номер. Так що нехай буде Eyki 8453.

ТТХ такі:
Діаметр корпусу 43 мм
Вага 50 грам
Ширина ремінця 20 мм
Водозахист 3 АТМ
Механізм — кварцевий S. EPSON AL331H
Ремпшок — шкіра (ну, це з натяжкою)
Ціна — 530 рублів з доставкою ($17)

Загалом, годинник відверто дешеві.

Але що вони з себе представляють.

Корпус. Зроблено акуратно, про стали тут мови не йде, навіть традиційної для китайців написи Stainless Steel немає. Зате чесно. Внутрішні площини вушок не дуже рівні.

Ремінець. Теж зроблено акуратно, шви рівненькі, никти не стирчать. М’який. Ймовірно, кожзам. Ну, таких ремінців в Росії навалом, зазвичай ціна їм 200-300 рублів і вони гордо іменуються «іспанськими» або навіть «італійськими».

Циферблат. Гарний, акуратний циферблат, досить складної конструкції. Годинники показують власне години, хвилини і секунди. А також день тижня й день місяця. Ці робочі функції. А от внутрішній безель, як і верхня заводна головка бутафорні. Вони не працюють, просто для «краси». Не акуратно нанесений логотип компанії — на ньому точки.

Скло — мінеральне, трохи випукле.

І, що найцікавіше, вони світяться в темряві. І не просто стрілки, а і ділення на циферблаті! Таке рідко встречишь навіть на Парнисах за 3-4 тис. рублів. Дивно, годинник в темряві світять краще Сходу Амфібії, який зараз у нас на тесті. Мабуть, цей факт переважує точки на логотипі 🙂

В цілому, незважаючи на загальну акуратність, годинник, звичайно ж, не виглядають дорогими. Виглядають, може і не на 500 рублів, але і не на 3 тисячі. Здивуватися їм зможе хіба що ваша бабуся або однокласники 5 «Б». Для дорослого мужика такі не підійдуть, краще взяти Схід або Parnis, хоча вони в рази дорожче. Кому такі годинники? Наприклад, для дитини-підлітка. Або як годин-«настрій», надягати кожен раз різні години під нову футболку. Або тим, хто принципово шукає дешеві годинники, які не шкода. З іншого боку, за 500 рублів (це з доставкою) це просто прекрасний варіант. Особливо якщо ставитися до них як до фешн-продукту.