Geonaute: дешево і надійно

283

Годинник Geonaute з Декатлона: дешево і надійно

А ось сьогодні буде досить незвичайний огляд. Незвичайний — тому що годинник зовсім вже доступні, як за ціною, так і за можливості купити. Вони ж є в будь-якому Декатлоне, а стоять 500-1000 руб.

Зізнатися, одні з таких годин були на дуже тривалому тесті: 3 роки. Куплені, само собою, в Декатлоне, рублів за 600. Ніяких особливих очікувань не було потрібно. Ну, попрацюють рік, і добре.

Годинник пропрацювали 3 роки. Потім сіла батарейка, а потім взагалі перестали працювати. За цей час вони використовувалися дуже активно, у тому числі в басейні. Всі затерлися, протерлися (ну, плстик ж), але працювали, не промокали.

Загалом, купувати такі не страшно: не підведуть.

Найголовніше, що потрібно про них знати — водозахист там специфічна (50м). Плавати можна, не промокали. Але корпус як би обтягнутий гумою, прокладок немає, тому при розтині (заміни батарейки) резина розтягується і все, водозахист закінчилася.

А ось ще одна з моделей, вже нова. OnTraining 200, мабуть, так називається. Опції стандартні (включаючи будильник, календар, підсвічування, секундомір). Ціна — близько 600 руб.