Field watch від Bertucci

304

Сьогодні розповідь піде про компанії Bertucci , яка розпочала свою діяльність 10 років тому і успішно продовжує сьогодні. www.bertucciwatches.com

Компанія створена людиною по імені Майкл Бертуччі (Michael Bertucci), американцем з італійськими коренями, любитель подорожей і, звичайно, годин. Основна спеціалізація Bertucci — це так звані field watch (польові години), які вони позиціонують як годинник для подорожей, мисливства, роботи, для людей ведучих активний спосіб життя.

Зовнішній вигляд годинника передає дух 40-х і початку 60-х років, що активно підкреслюється в дизайні сайту, багато чорно-білих фотографій тих років. Використовуючи деякі стандарти, які встановлювалися для військових годин тих років, годинник Bertucci, природно, більш сучасні і технологічні, зберігаючи при цьому помірну ціну.

Однією з особливостей годин, вироблених в компанії, є використання титану для виробництва корпусів. Корпус виготовляється з цільного шматка титану, і навіть вушка для кріплення ремінця є одним цілим з корпусом. Коли-то такий тип годинникових корпусів, де шпильки для ремінця були виконані однією деталлю з корпусом, був описаний в американському військовому стандарті польових годин для піхоти MIL-W-46374.

Ті години робили переважно з пластику, розробники Bertucci вибрали титан за його гіпоалергенні властивості і корозійну стійкість. Те, що корпуси виготовляють в Китаї ніхто не приховує, це чесно зазначено на задній кришці. Але остаточна збірка відбувається в Америці. Компанія пропонує годинник на будь-який смак з полірованого, матового і анодованого титану різних кольорів.

Заводна голівка зазвичай розміщена біля позначки 4 години, щоб не впиратися в зап’ясті. Більшість годин має комфортний розмір 40-42 мм, але є і моделі в модному зараз розмірі 44 мм. Також є годинник, відмінно підходять для жінок розміром 29-36 мм. Всередині, в залежності від моделі, встановлено японський кварцовий механізм Miyota або швейцарський Ronda. Майже всі годинники мають водозахист 100 м, достатню для годин типу field watch, завинчивающуюся заводну головку. У корпусах встановлено мінеральне скло, проте є модель і сапфіровим склом. У майбутньому існує ймовірність збільшення кількості годин з сапфіром. Як світломаси на стрілках і мітках наноситься Суперлюминова (раніше були більш простий люмінісцентний светосостав, тепер практично на всіх моделях він замінений на кращий). Є навіть модель з тритієм. Була ціла лінійка з підсвічуванням циферблата аналогічно Timex indiglo, але, на жаль, ці години більше не випускаються, що залишилися моделі розпродають у спецрозділі сайту по розпродажах.

Розглянемо кілька годин з тих що в даний момент випускає Bertucci.

Серія А-2Т має найбільшу кількість варіацій і підсерій. Циферблати як в класичному стилі мілітарі, так і в більш цікавих кольорах і варіантах оформлення.

Корпуси різного кольору і типу обробки, механізми Ronda та Miyota.

Інша цікава модель C-1T Tonneau. Є варіації з темним і світлим циферблатом.

Лінійка годин A-4T Vintage включає в себе моделі більшого розміру, діаметром корпусів в 44 мм.

Представлені класичні пілотного стилю Aero, і дві моделі Yankee, одна є варіацією на звичайні «піхотні» годинник, друга — більш дорога Yankee Illuminated.

Yankee Illuminated має сапфірове скло і тритиевую підсвічування, корпус в чорному PVD або матовий титан. Правда, на мій погляд, циферблат злегка перевантажений написами.

Хотілося б згадати ще про одних цікавих годинах. Це Bertucci G-1T Durato. Електронні годинник в титановому корпусі з підсвічуванням РК екрану схожою на Indiglo, таке не часто зустрінеш. У серії дві моделі розрізняються лише кольором обрамлення екрану.

Тепер трохи про аксесуари.

Дужки для ремінця, зроблені єдиним цілим з корпусом, що можуть ускладнити пошук ремінця для таких годин. Компанія пропонує на вибір своїм покупцям велика кількість ремінців різного типу. Це і класичні NATO, і ремінці з товстого двошарового нейлону з порожніми заклепками в отворах, і шкіряні ремінці різних кольорів.

Також є ремінці з фірмового матеріалу Tridura, синтетичні ремінці, виготовлені з поліестеру, на який розпорошених і запікають шар поліуретану. Міцні, стійкі до стирання і водної середовищі ремінці, навіть мають свій сайт http://tridurawatchband.com/.

Іншим аксесуаром пропонованим компанії є захисні бампери-накладки PRO-GUARD CASE. http://www.bertucciwatches.com/Bertucci/proguard.html

Вони захищають і корпус годинника від подряпин і ударів, кілька підносячись над склом і захищають його від ушкоджень, перетворюючи годинник на подобу G-Shock J. Не варто і говорити, що захисні кейси PRO-GUARD пропонуються в різних колірних рішеннях. На жаль, поки вони доступні лише для годин серії А-2.

Одним з найважливіших працівників компанії і за сумісництвом її талісман, тер’єр на ім’я Enzo. Спочатку спілкування з клієнтами служба підтримки вела від його імені. І в результаті всім так сподобався Enzo, що тепер стилізоване зображення його голови (трохи схоже на протигаз J) прикрашає собою задню кришку всіх годин, що випускаються компанією.

Наприкінці хочеться додати, що «польові» годинник від Bertucci можна порівняти зі звичайними польовими квітами. Такі ж прості зовні, але мають свою скромну чарівність, а також витривалі і стійкі до будь-яких неприємностей.

Автор — Damarkos