Fewsome: конструктор доступних годин

171

Місяць назад ми розповідали про компанії Zenton, яка пропонує відмінну можливість кастомізації годин за розумні гроші. Огляд — тут. Дуже цікава пропозиція. Одне «але» — ціна від $1000.

Хочете дешевше? Будь ласка. Для цих цілей компанія Fewsome пропонує аналогічний продукт, і ціною до $300. Звісно, там вже не ЕТА, а Miyota, але… Кастом, хороший, варіативний кастом за такою ціною — це щось!

Отже, що нам пропонують.

1. Вибір між чоловічою і жіночою моделлю. Відповідно 41 або 36 мм.

2. Механізм. Механіка чи кварц (хронограф). Які механізми — незрозуміло, але відомо, що там Мийота.

3. Корпус і колір безеля. Корпусу дійсно різні. Не тільки дайвери як у Zenton. Є варіанти на всі випадки життя (тобто, з таких запчастин можна назбирати багато хомажей відомих годин). Причому, для кожного варіанти корпусу — свої кільця для безеля! Правда, за жіночих моделей вибір набагато скромніше.

Ну як? Надихає? Зробіть паузу, ми переходимо до пункту номер 4!

4. Циферблат. Можна вибрати з декількох, які предолагает компанія, дуже значний список. І — можна зробити свій! І свій циферія додасть до вартості всього годин 31 долар! (На жіночу модель опція недоступна — поки що).

5. Стрілки. Секундну можна пофарбувати в різні кольори, а можна зробити з червоним або жовтим наконечником. Краса! Ми ж продовжуємо ліпити хомажный закос під IWC.

6. Ремінці, браслети. Все що душі завгодно. Ми підібрали чорний.

7. Заводна голівка. Для нашого корпусу було 4 варіанти, іноді буває і тільки 1 варіант.

8. Задня кришка. Можна з гравіюванням — для дайверський з акулою, для пілотів — з літаком. Можна прозору задню кришку (для годинника з водозахистом 5 атм). А можна свою напис!

Ну і як приклад — що люди взагалі отримують на виході:

Не без ложки дьогтю.

Все-таки дизайни в даному випадку наистандартнейшие. Запчастини — широко поширені. Як не крути, а теж саме, можливо, такої ж якості, можна отримати у Parnis, наприклад. І ціна буде ще нижчою. Однак сама ідея геніальна, і, якщо компанія вирішить урізноманітнити своє меню незвичайними корпусами, то це буде значно цікавіше.

http://www.fewsome.com/home/