Підсумковий огляд годин Seagull 1963

6

Підсумковий огляд годин Seagull 1963

Прийшов час написати звіт за підсумками використання рімейків Seagull 1963 від Томаса. Це легендарні китайські механічні годинники хронографи. Попередню замітку читайте тут: Seagull 1963. Моделі з корпусами 38 і 42 мм

Годинник (обидві моделі) носилися більше 2 місяців. І ось що я вам скажу. Беріть!!! Поки є ще. Бо потім буде пізно і тільки за $300-350 на сайтах перепродавців.

Отже, за моделлю 42 мм. Дуже зручна модель для щоденної шкарпетки. Коли я розглядав ці годинники в якості тестових, то першим ділом подумалося про те, що їх можна і потрібно надягати тільки на всякі безпроблемні походи, інакше, трохи що, і вони розваляться, або механізм стукнеться, і все, до побачення. Нічого подібного. Це і правда годинник, які можна носити кожен день для будь-яких цілей. Ні, ну зрозуміло, що копати і плавати в них не можна. Але це крайні випадки. А так — нічого страшного, пару раз, каюсь, стукнув красенів, йдуть, тьху-тьху, нормально. Так що це не ті години, які, покрутивши пару раз в руках і показавши друзям за кухликом пива, можна сміливо покласти в шафу. Ні, їх треба носити.

Заводу вистачає, ну, десь на добу. Загалом, мені не важко їх підводити час від часу, ніяких проблем з цим немає. І взагалі, дізнатися час нині не проблема, хоч в метро, хоч на телефоні, хоч на приладовій дошці автомобіля. Тому механічні годинники без автопідзаведення, такий собі сучасний анахронізм, мені не доставляють незручностей. Як, до речі, і питання про те, поспішають вони чи ні. Та яка різниця? Встануть, підведу…

Кнопки працюють чітко, механізм хронографії працює добре, повернення секундної червоної стрілки в нульове значення різким клацанням — це просто шик. Маленька прикрість — це те, що стрілки такої ж довжини, як і на 38 мм. Хвилинна короткувата, якщо прискіпуватися.

Тепер по моделі 38 мм. Вона красивіше. Вона винтажнее і, якщо чесно, модель 42 мм поряд з нею — як сучасний Mustang поряд з класичним. Однак модель 38 мм незручна при носінні. По-перше, для мужика навіть з середнього розміру лапою вони маленькі. Якщо класична Амфібія виглядає нормально, то 1963 — ні, так як вони більш яскраві, різнокольорові. Так що 1963 — небудь в колекцію, або для дівчини. По-друге, сильно опукле акрилове скло моторошно дряпається і треться. Кілька разів одягти — і подряпини, подряпини: полірувати. Що стосується механізму і роботи, то відмінностей від 42 мм немає.

Загалом, моя порада, перш ніж купувати, вирішите, чи потрібні вони вам для колекції, або ж для щоденної шкарпетки. Обидва варіанти гідні, обидва варіанти коштують досить дешево, пропонуючи відмінна якість.